Підпишіться для новин

Acne.Org

Acne.Org

Сайт Acne.org з'явився в 1996 році, як спосіб для Дена Керна (творець сайту Acne.org (США) а на сьогоднішній день керівник і продавець своєї продукції) поділитися своєю системою догляду за шкірою, яка йому допомогла позбутися акне. Оскільки все більше людей почали використовувати його схеми, сайт почав стрімко розвиватися. В даний час це платформа для людей у всьому світі, які діляться своїм досвідом та думками через форуми, огляди та блоги.

Перші 8 років команда Acne.org працювала поза прибутком, але пізніше її члени вирішили самі шукати виробників для бензоїлпероксиду 2.5% (це був перший продукт). Пізніше команда сайту розпочала свою подорож з виробництва ідеальних продуктів та їх комбінацій для використання на схильній до акне шкіри.

За останні 10 років команда Acne.org прагне бути найкращою в усіх відношеннях, оскільки пропонує людям максимум інформації про продукцію, яку вони пропонують, а також про систему, яку вони створили і яка дійсно допоможе взяти під контроль і вирішити проблему шкіри.

Acne.Org увлажняющий лосьон | 97мл

rating

935 грн.

Свойства: Увлажняющий лосьон от Acne.Org легко впитывается в кожу, не оставляя следов; интен..

AHA+ гликолевый лосьон 10% | 97мл

rating

915 грн.

Свойства AHA+ 10%: лосьон имеет в своем составе 10% гликолевой кислоты, которая легко впи..

Органическое Масло Жожоба | 236мл

rating

940 грн.

Свойства: обеспечивает увлажнение на весь день (масло жожоба не испаряется, как могут исп..

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)