Підпишіться для новин

Albert David Limited

Albert David Limited

Albert David, зі штаб-квартирою в Калькутті, це провідна фармацевтична компанія Індії, що швидко зростає і професійно керована. Протягом фінансового 2015 року компанія досягла відмінного річного обороту продажів, які нараховують близько 48 мільйонів доларів США. Компанія займає 50-е місце з 22000 компаній, що конкурують на індійському фармринку.

Albert David Limited (ADL), це вельми фармкомпанія, що відзначається в галузі виробництва фармацевтичних складів, інфузійних розчинів, трав'яних лікарських форм, сипких лікарських засобів, а також одноразових шприців і голок.

Основна сила Albert David полягає в її енергійній команді, яка нараховує понад 1500 співробітників, а також постійні зусилля для того, щоб бути кращою з кращих.

Оборот продажів був близьким до 60 млн. доларів США на рік, на 31 березня 2012 року. Завдяки великій мережі працівників (близько 1600) плюс запасам готової продукції в різних частинах країни, компанія може надати свої продукти в кожен куточок Індії.

ADL також має значну присутність у Південно-Східній Азії, Африці, країнах Близького Сходу, Європі, США та Латинській Америці, і всього охоплює майже 35 країн.

Компанія знаходиться у стратегічній взаємодії з науковими установами, такими як Індійський інститут хімічної біології (CSIR) та Департаментом біотехнології університету Калькутти для аутсорсингових досліджень.

Немає жодного товару.