Підпишіться для новин

Aspen Pharma Trading Ltd

Aspen Pharma Trading Ltd

Заснована: 1850. Зі 160-річною історією Aspen – це міжнародна спеціалізована міжнародна фармацевтична компанія під торговою маркою, що працює як на ринках, що розвиваються, так і на розвинених.

У компанії працює близько 9 800 співробітників у 71 офісі у більш ніж 50 країнах.

Aspen спеціалізується на маркетингу та виробництві широкого спектру постпатентних, фірмових ліків та вітчизняних брендів, що охоплюють як лікарняний, так і споживчий ринки у наших ключових сегментах бізнесу.

Ключові бізнес-сегменти – це виробництво та комерційні фармацевтичні препарати, включаючи регіональні бренди, та бренди, що спеціалізуються на стерилізації, які включають препарати для анестезії та тромбозу.

Виробничі можливості охоплюють широкий спектр типів продуктів, включаючи стерильні, пероральні тверді дози, рідини, напівтверді речовини, біологічні препарати та активні фармацевтичні інгредієнти.

Компанія має 23 виробничі підприємства на 15 об'єктах, і має міжнародні дозволи на виробництво від деяких з найсуворіших глобальних регулюючих органів, включаючи, серед іншого, Управління з контролю за продуктами та ліками США, Австралійське управління терапевтичних товарів та Європейське управління з якості лікарських засобів.

Emla крем | 30г

rating

895 грн.

Свойства и показания: Эмла крем 2.5% лидокаин + 2.5% прилокаин – это один из лучших кремо..

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)