Підпишіться для новин

Chiesi Espana, S.A.U.

Chiesi Espana, S.A.U.

Chiesi – міжнародна фармацевтична група, яка займається дослідженням, розробкою, виробництвом та комерціалізацією інноваційних ліків. З моменту свого заснування в 1935 році італійським фармацевтом Джакомо К'єзі компанія має чітку мету: пропонувати інноваційні фармацевтичні рішення, призначені для поліпшення якості життя людей. Наприкінці 1970-х років було відкрито першу зарубіжну дочірню компанію в Бразилії.

К'єзі зробив ставку на Іспанію у 1995 році. З того часу компанія щорічно вкладає великі кошти у розробку та вдосконалення інноваційних методів лікування для покращення здоров'я пацієнтів та якості життя.

З консолідованим оборотом у 1,571 мільйонів євро Chiesi увійшла до 50 найкращих фармацевтичних компаній світу. Виробнича діяльність компанії здійснюється на 3 заводах, розташованих у Пармі в Італії, у Блуа у Франції та в Сантана-де-Парнаїба у Бразилії та експортує до більш ніж 90 країн з прямою присутністю до 26 з них. У Chiesi по всьому світу проживає понад 5,6000 осіб, з яких приблизно понад 10% займаються дослідженнями та розробками.

Clinwas 1% клиндамицин гель | 30г

rating

550 грн.

Свойства: Clinwas клиндамицин фосфат 1% гель предназначен для местного лечения средней и ..

Clinwas 1% клиндамицин раствор | 30мл

rating

550 грн.

Свойства и показания: Clinwas микстура предназначена для местного лечения средней и ..

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)