Підпишіться для новин

Farmatek

Farmatek

Компанія Farmatek була заснована в 1991 році з метою імпорту необхідних для Туреччини продуктів та послуг турецької медицини.

Рух Farmatek продовжувався відповідно до потреб ринку, пропонуючи продукти для дерматології, кардіології, урології, центральної нервової системи, нефрології, інфекції, хірургії та рідкісних захворювань. 2012 ознаменувався віхою: компанія запустила низку змін, щоб залишити позаду своєї ідентичності імпортера і трансформуватися в промислову компанію.

Розвиток лабораторії досліджень та розробок був першим гігантським кроком, а закладка фундаменту для високотехнологічного високопродуктивного заводу продемонструвала колосальний стрибок уперед, зроблений у травні 2014 року як підтвердження промислових зобов'язань компанії.

Довгоочікуване відкриття фармацевтичного заводу Farmatek Pharmaceuticals, розташованого в промисловій зоні Киркларелі, нарешті відбулося, коли він почав функціонувати після того, як міністерство охорони здоров'я у березні 2017 року випустило сертифікат GMP.

Farmatek прагне обслуговувати турецьку медичну індустрію, імпортуючи або розробляючи нові продукти, дотримуючись рекомендацій лікарів та фармацевтів, робота яких спрямована на підвищення якості життя пацієнтів та прийняття принципу задоволеності пацієнтів.

Zorante тазаротен 0.1% гель | 30г

rating

0 грн.

Свойства: Zorante (аналог Зорак геля) – это тазаротен гель в концентрации 0.1%; применя..

Zorante тазаротен крем 0.1% | 30г

rating

1 095 грн.

Свойства: Zorante крем – это ацетиленового класса ретиноид третьего поколения - таза..

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)