Підпишіться для новин

Gracederma Healthcare PVT LTD

Gracederma Healthcare PVT LTD

Gracederma Healthcare PVT LTD — фармацевтична медична компанія, що спеціалізується на дерматокосметології, заснована в 2010 році. Протягом останніх років ми прагнули створити підприємство, яке надає споживачам доступ до найкращих фармацевтичних рішень.
Використовуючи інгредієнти світового класу та новітні технології, ми прагнемо постачати продукти найвищої якості та формувати інтерфейс між інноваціями, технологіями, практикуючими лікарями та пацієнтами. Наше ретельне дослідження інноваційного продукту повністю залежить від якості основних інгредієнтів та допоміжних речовин, які ми використовуємо. Неможливо одержати якісний продукт без використання якісних інгредієнтів.
Наше глибоке розуміння науки допомагає нам проводити методичні та ретельні дослідження, щоб прийти до унікально точних концепцій продуктів, які ми формулюємо. Ми розробляємо ці інноваційні склади для задоволення потреб усіх типів шкіри.
Наші продукти були розроблені на основі великих досліджень та мають перевагу перед іншими продуктами на ринку.
Використовуючи інгредієнти світового класу та новітні технології, ми прагнемо постачати продукти найвищої якості та формувати інтерфейс між інноваціями, технологіями, практикуючими лікарями та пацієнтами. Асортимент продукції охоплює широкий спектр дерматологічних та косметичних засобів, таких як освітлення шкіри, догляд за волоссям, протигрибкові засоби, засоби проти прищів, пом'якшувальні засоби, антибактеріальні засоби, засоби проти дерматиту та сонцезахисні засоби.

MyTret (Retin A Micro) гель | 15 грамів

rating

375 грн. 575 грн. -35%

Властивості: MyTret аналог Retin A Micro (третиноїн мікросфер гель) є препаратом, що містить..

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)