Підпишіться для новин

Healing Pharma

Healing Pharma

Компанія Healing Pharma, заснована в 2017 році, є однією з найбільш швидко зростаючих фармацевтичних компаній Індії, що займається виробництвом та продажем непатентованих ліків, косметичних, аюрведичних, рослинних та гормональних препаратів, нутрицевтиків та багато іншого. Якість, інновації та задоволеність клієнтів є перевагами Healing Pharma. Ми прийняли технологічний підхід, щоб досягти успіху на ринку, що розвивається.

Healing Pharma - це багатопрофільна компанія, що виробляє продукти для здоров'я, і її основу заклали її керуючі директори - пан Санджай Парех і Хітеш Джейн. Обидва директори мають 20-річний досвід роботи у фармацевтичній галузі та розпочали свій бізнес у дуже молодому віці під керівництвом галузевих експертів. Поєднання та досвід дуету виявилися досягненням у формі Healing Pharma, яка обслуговує населення країни з низьким та середнім рівнем доходу.

Healing Pharma підтримує та прагне реалізувати ініціативу уряду Індії та Індійської медичної асоціації з регулювання цін на ліки, зобов'язуючи медичних працівників виписувати непатентовані ліки поряд із фірмовими ліками. Акцент на продукти, що охоплюються DPCO, щоб вони виготовлялися за низькою ціною в секторі ММСП; це допоможе купівельної спроможності простих людей.

Tretiheal крем 0.025% / 0.05% / 0.1% | 20г

rating

350 грн.

Действие: Tretiheal (аналог Ретин А крема) с активным веществом третиноин от морщин, для лечен..

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)