Підпишіться для новин

IDI Farmaceutici s.r.l.

IDI Farmaceutici s.r.l.

IDI Farmaceutici це італійська фармацевтична компанія, заснована в 1966 році.

Науковий досвід та інновація у поєднанні з найсучаснішими виробничими та науково-дослідними стандартами, зробили IDI одними з найвпливовіших італійських фармацевтичних компаній у медичних та наукових галузях.

Виробничі майданчики компанії, розташовані в Помеції, де виробляються ліки, медичні прилади, харчові добавки та космецевтика.

Одним із ключових факторів успіху IDI Farmaceutici  є висока спеціалізація продуктів, які призводять до терапевтичних рішень для всіх основних патологій шкіри.

До групи IDI Farmaceutici, також входить: Інститут шкірних захворювань Immacolata (розташовуються в найвагоміших італійських Дерматологічних лікарнях), а також сайти в Римі та Капраніці, IRCCS (Науково - дослідний центр тканинної інженерії та лабораторія шкірних патофізіологій).

Виробництво компанії розташоване на 25.000 квадратних метрів виробничих ділянок, включаючи також 20 виробничих потужностей.

Постійний внутрішній аудит та впливові клієнти компанії (такі як J&J, Teva, Actavis, Bayer) перевіряють та підтверджують високі стандарти якості виробничих потужностей компанії.

IDI Farmaceutici - перша та єдина фармацевтична компанія, яка сертифікує випробування на всіх основних металах, відповідальних за сенсибілізуючі форми: нікель, кадмій, свинець, хром, миш'як.

Nicotinamide reDerma крем 4% | 40мл

rating

1 150 грн.

Никотинамид reDerma крем 4% эффективен в лечении дефектов кожи, таких как угревая сыпь, розац..

Nicotinamide гель 4% | 40мл

rating

1 150 грн.

Никотинамид гель 4% эффективен в лечении дефектов кожи, таких как угревая сыпь, розацеа, гипе..

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)