Підпишіться для новин

IFC Cantabria Labs

IFC Cantabria Labs

На сьогоднішній день Cantabria Labs – це новий корпоративний бренд, який представлятиме IFC, Industrial Farmaceutica Cantabria.

Новий бренд об'єднає назви своїх дочірніх компаній в Іспанії, Італії, Мексиці, Португалії, Китаї та Марокко, а також Medical Nutrition, а також включить нову лінію бренду «Святкуйте життя», щоб відобразити його юний, неспокійний та неконформістський характер з кінцевою метою, звичайно ж - сприяти здоров'ю людей.

«Cantabria Labs представляє понад 700 людей по всьому світу, які з радістю та оптимізмом ставляться до науки, з ідеями, які допомагають людям досягти кращої версії самих себе та з метою покращити якість життя та святкувати кожну секунду дня», - сказав генеральний директор Хуан Матджі щодо нового логотипу та слогану.

Cantabria Labs є плодом проекту, який розпочався більше двох з половиною років тому, коли Cre100do обрала фармацевтичну компанію для участі в її ініціативі щодо забезпечення компаній з оборотом від 50 до 250 мільйонів євро інструментами та дорожньою картою для їхньої еволюції та зростання у напрямку глобалізації.

З 1989 року, коли було закладено основи Cantabria Labs, дерматологія стала медичною спеціальністю, яка задала курс виробництва космецевтичних, нутрицевтичних і фармацевтичних продуктів, і навіть новаторських запатентованих технологій.

«Сьогодні нові спеціальності трансформують продуктовий портфель Cantabria Labs, приділяючи дедалі більшу увагу педіатрії, отоларингології, травматології та лікувальному харчуванню. Це нове ім'я допомагає пристосуватися до цих нових спеціальностей, роблячи нас орієнтиром не лише в дерматології, а й у охороні здоров'я у більш ніж 80 країнах, де ми є присутніми».

Neocare 0,4% крем | 20г

rating

0 грн.

Свойства и показания: Neocare третиноин 0.4% – естественный метаболит ретинола, близкий структ..

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)