Підпишіться для новин

Intas Pharmaceuticals LTD

Intas Pharmaceuticals LTD

Intas Pharmaceuticals LTD – це провідна, вертикально інтегрована глобальна фармацевтична компанія з розробки, виробництва та маркетингу, штаб-квартира якої знаходиться в Індії.

Успіх Intas і безперервне зростання полягають у клінічному здійсненні успішних та стратегічних дій у галузі виробництва, досліджень та розробок, біотехнології та глобальних операцій протягом трьох десятиліть.

Компанія зараз займає 10-е місце на індійському фармацевтичному ринку з часткою 2,80% ринку. (згідно з IMS Health India, Secondary Stockiest Audit (SSA), 16 листопада 2016 року MAT).

Крім швидко зростаючої внутрішньої уваги, Intas також є у більш ніж 70 країнах світу з надійною інфраструктурою продажів, маркетингу та дистрибуції на таких ринках, як Північна Америка, Європа, Центральна та Латинська Америка, Африка, Австралія, Нова Зеландія, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, а також Країн СНД та БВСА.

Глобальна стратегія Intas включає альянси з провідними світовими фармацевтичними компаніями для розробки та розповсюдження продуктів, а також прямого розподілу продукції.

Intas здійснила стратегічні інвестиції у десять виробничих потужностей по всьому світу. Ці установи отримали схвалення від різних відомих міжнародних регулюючих органів, включаючи Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA).

Немає жодного товару.