Підпишіться для новин

Janssen Pharmaceutica

Janssen Pharmaceutica

Janssen Pharmaceutica є фармацевтичною компанією зі штаб-квартирою в Берсі, Бельгія. Вона була заснована в 1953 Полом Янссеном.

Компанія Cilag (Chemical Industry Laboratory AG) була заснована в Швейцарії Бернардом Йоосом в 1933 році. У 1959 році вона увійшла до групи компаній Johnson & Johnson.

У 1961 році Janssen Pharmaceutica була придбана американською корпорацією Johnson & Johnson, і ставати частиною Johnson & Johnson Pharmaceutical Research and Development (J&J PRD), яка проводить дослідження, пов'язані з широким спектром захворювань людей, у тому числі психічних знеболювальних препаратів, шлунково-кишкових розладів, грибкових інфекцій, ВІЛ/СНІД, алергії та раку.

Janssen-Cilag є дочірньою фармацевтичною компанією Johnson & Johnson. Компанія була заснована на початку 1990-х років в результаті злиття між Janssen Pharmaceutica і Cilag.

У вересні 2010 р. усі фармацевтичні компанії Johnson & Johnson об'єдналися під загальним логотипом Janssen.

Janssen Pharmaceuticals стала фламандською компанією з найбільшим бюджетом для проведення досліджень і розробок. Крім штаб-квартири в Берсі з його науково-дослідними відділами, фармацевтичним виробництвом та адміністративними відомствами, Janssen Pharmaceuticals у Бельгії досі має офіси в Берхемі (Janssen-Cilag), хімічний завод в Гелі і Janssen Biotech.

Retino-A Micro 0.1% гель | 15 грамм

rating

0 грн.

Свойства: Retino A Micro (третиноин гель) микросфер представляет собой препарат, содержащий 0...

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)