Підпишіться для новин

Louis Widmer

Louis Widmer

Компанія Louis Widmer (Луї Відмер) заснована в Швейцарії, недалеко від Цюріха, в 1960 році. Її засновники — Луї-Едуард Відмер і Луї-Макс Відмер, завжди вважали головним своїм завданням — розвивати лінію продуктів, використовуючи останні наукові дані в області дерматології про здорову і проблемну шкіру, в тож ж. Їх девіз — «Життя, присвячене шкірі». Луї Відмер був зачарований унікальною складністю шкіри, як одного з найбільших людських органів, і багатьма важливими функціями, які вона виконує.

Основним напрямом компанії є виробництво дерматологічної косметики.

Виробництво Louis Widmer організовано відповідно до Належної Виробничої Практики (GMP) для виробництва фармацевтичних продуктів. Ці вимоги набагато вищі, ніж для виробництва косметики. Основне виробництво в Швейцарії - це ще один захід, що гарантує високу якість продуктів.

Виробничий процес на заводах організований у так званих «чистих приміщеннях», в яких повітря очищується і знаходиться під тиском. Доступ до приміщень можливий лише через особливий шлюз у спеціальному робочому одязі. Вода, що використовується у виробництві косметичних засобів, проходить обробку на спеціальному заводі, внаслідок чого досягається найвищий ступінь її очищення. У поєднанні із сучасними технологіями це дає можливість для виробництва стерильних продуктів. Таким чином, косметичні засоби компанії виготовляються без використання консервантів або з мінімальним їх вмістом, що забезпечує їхню високу переносимість. Найвища чистота сировини та описані технології її обробки дозволяють продуктам мати приємний запах без додавання ароматів.

Косметичні засоби Louis Widmer ніколи не тестувалися на тваринах, не містить інгредієнтів тваринного походження. Усі випробування та дослідження косметики проводяться на вирощених клітинних культурах. Може застосовуватись строгими веганами.

Pigmanorm гидрохинон 5% / третиноин 0.1% крем | 15г

rating

0 грн.

Свойства и показания: Пигманорм крем – это единственный в своем роде крем с тремя активными от..

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)