Підпишіться для новин

PT. Surya Dermato Medica Laboratories

PT. Surya Dermato Medica Laboratories

Заснована 5 травня 1982 року в місті Сурабая, в провінції Східна Ява, в Індонезії, Surya Dermato Medica Laboratories (SDM) націлена на надання якісних дерматологічних препаратів, продуктів без рецепта та естетичної дерматології.

1986 року PT. SDM розширила виробництво антибіотиків без бета-лактаму, а потім у 1992 році було проведено розширення та реконструкція заводу відповідно до регулювання cGMP.

1995 року PT. SDM нарешті отримала сертифікацію cGMP з площею, що складається з трьох поверхів офісної будівлі та трьох поверхів виробничих приміщень площею 84 x 36 м2. У 2005 році компанія додала ще одну будівлю для офісних та виробничих цілей.

PT. Surya Dermato Medica Laboratories (PT. SDM) Executive Leadership Team – це старший керівний орган керівництва та прийняття рішень. Це дає хороший синергетичний ефект, щоб зосередитись на основних фінансових, стратегічних та операційних рішеннях для генерального плану компанії.

PT. SDM має 3 підрозділи у сфері охорони здоров'я: етичні продукти, продукти без рецепта та естетичної дерматології. Кожен із цих підприємств очолюється керівником із чіткою відповідальністю за результати - від розробки продукту після доказу концепції надання доступу до клієнтів і до кінця життєвого циклу продукту.

Depigmen 2% / 0.01% раствор | 30 мл

rating

630 грн.

Депигмен жидкость (аналог Solagé) – уникальное средство от пигментных пятен на основе 2-ух активных ..

Erymed Plus (эритромицин 4% / третиноин 0.025%) лосьон | 30мл

rating

0 грн.

Свойства: эритромицин (бактериостатический антибиотик из группы макролидов) в лосьоне Эримед П..

Refaquin крем от пигментации | 15г

rating

975 грн.

Свойства крема Refaquin: содержит три активных ингредиента: противовоспалительный компонент..

Vitacid третиноин лосьон 0.05% | 50мл

rating

0 грн.

Свойства: Vitacid третиноин лосьон 0,05% эффективен как средство, избавляющее от угревой сыпи ..

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)