Підпишіться для новин

ЗАО ФН-ПП «Ретиноиды»

ЗАО ФН-ПП «Ретиноиды»

У березні 1991 року на базі Центрального шкірно-венерологічного інституту було зареєстровано мале підприємство «Ретиноїди» з виробничим, науковим та клінічним відділами, яке стало попередником Фармацевтичного науково-виробничого підприємства Закритого акціонерного товариства «Ретиноїди», де сьогодні працюють 120 висококваліфікованих.

Компанія вже понад чверть століття розробляє, виробляє та реалізує на російському фармацевтичному ринку лікарські препарати та активні фармацевтичні субстанції.

Багаторічний досвід, науковий потенціал та високотехнологічна виробнича база, що відповідає найкращим світовим практикам, дозволяє нам випускати продукцію, якість якої визнана лікарською спільнотою та споживачами.

Сьогодні компанія – це кілька великих підрозділів: виробничий майданчик, обладнаний за всіма сучасними вимогами, на якому виробляються лікарські препарати та активні фармацевтичні субстанції; Центр доклінічних досліджень, що займається розробкою нових лікарських засобів для лікування хвороб шкіри; клінічна база - Науковий дерматологічний центр, де ведеться амбулаторний прийом пацієнтів та моніторинг безпеки лікарських засобів.

Немає жодного товару.