Підпишіться для новин

Savoma Medicinali S.p.A.

Savoma Medicinali S.p.A.

Компанія Savoma Medicinali S.p.A., заснована у 1940 році. (SAME) базується в Пармі та має власні виробничі, контрольні та дослідно-конструкторські лабораторії.

Після початкового етапу, що характеризується виробництвом ліків для загальної медицини як єдина італійська компанія з видобутку та очищення агар-агару, з роками вона направляє свою спеціалізацію на розробку продуктів, призначених для лікування шкіри.

Реєстрація, вперше в Італії, лікарського засобу на основі метронідазолу для шкірного застосування та включення до його фармацевтичного списку різних еталонних препаратів, таких як антибіотики, кортизони, ретиноїди, допомогла компанії зайняти лідируючі позиції в італійській дерматологічній панорамі.

Багаторічні традиції та плідна співпраця зі спеціалістами з шкіри призвели до народження SAME дермокосметичного підрозділу.

Таким чином, продукти, що продаються виключно в аптеках, були створені та розроблені для використання як реальні допоміжні засоби або у поєднанні з фармакологічною терапією в дерматології, пластичній та загальній хірургії, гінекології, а також для щоденної гігієни та захисту чутливої або подразненої шкіри.

Дермокосметика SAME, вироблена з дотриманням найсуворіших стандартів якості, відрізняється не тільки ефективністю, а й високою переносимістю компонентів, практичністю та функціональністю використання.

Savoma Medicinali має розгалужену та кваліфіковану мережу медичних та наукових представників, що дозволяє підтримувати постійний та безпосередній контакт із фахівцем.

Tretinoina 0.05% SAME крем | 20г

rating

0 грн.

Свойства и показания: Tretinoina SAME 0.05% убирает черные точки, расширенные поры и лечит акн..

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)